نمایش 1–12 از 617 نتیجه

نمایش 9 24 36

آشنایی با برند نووا

نمایندگی نووا

نووا یکی از برندهای محبوب در بازار ایران است. برند نووا اصالتا برای کشور چین است. این برند در ایران دارای نمایندگی‌های متعددی می‌باشد. نمایندگی نووا در تمامی شهر‌های ایران موجود است.

محصولات نووا

نووا محصولات خود را در ۷ گروه به صورت عمده تولید می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

ابزارهای دستی نووا

در ایران وقتی صحبت از یک ابزار دستی با کیفیت می‌شود قطعا نووا یکی از کاندیداهای آن است. ابزارالات دستی نووا در ایران بسیار پرکاربرد و پرفروش است.

ابزارهای برقی نووا

دستگاه‌های کارواش نووا و اتو لوله سبز نووا از محبوبیت زیادی در ایران برخوردار هستند و قیمت مناسبی دارند. شما میتوانید این محصولات را از نمایندگی نووا تهیه کنید.

ابزارهای بادی نووا

کمپرسور باد نووا طول عمر مناسبی دارد و در مقابل کیفیتی که ارائه می‌دهد قیمت مناسبی دارد. کمپرسور بادهای نووا در تمامی نمایندگی های نووا به فروش می‌رسند.

ابزارهای جوش و برش نووا

نووا چندین مدل اینورتر جوشکاری تولید میکند؛ اما به اندازه دیگر برندها مانند راد الکتریک و گام الکتریک تنوع محصول در این دسته بندی ندارد‌

جعبه ابزار و کیف ابزار نووا

نووا جعبه ابزارهایی با دوام و با کیفیت تولید میکند که هر صنعت گری به آنها نیاز دارد. جعبه ابزارهای نووا قیمتی مناسب دارند که شما میتوانید آن ها را از  نمایندگی فروش نووا تهیه کنید.

متعلقات و ابزار مصرفی نووا

ابزارالات و وسایل مصرفی نووا قیمت پایینی نسبت به دیگر برندهای موجود در ایران دارند. از این رو این محصولات طرفدار زیادی دارند.ابزارالات مصرفی نووا مانند چسب، دستکش و … در تمامی فروشگاه های مجاز موجود هستند.

یراق آلات نووا

یراق الات نووا نسبت به دیگر برندها کمی گران تر  هستند. از این رو این محصولات در بازار ایران خیلی معامله نمی‌شوند. این محصولات در برخی از نمایندگی های فروش نووا موجود هستند.

نمایندگی نووا

با توجه به اینکه این برند در بازار ایران بسیار محبوب و پرفروش است؛ در تمامی شهر های ایران دارای نمایندگی است. آوا ابزار نمایندگی نووا در شهر تهران محله شاداباد است.

نمایندگی فروش نووا

نمایندگی های فروش نووا تنها مسئولیت فروش محصولات با اصالت طبق لیست قیمت کارخانه را دارند و هیچگونه خدمات دیگری ارائه نمی‌دهند. اوا ابزار نمایندگی فروش نووا را دارد.